Polski English Deutsch

 Program Królów - 14-tygodniowy program żywienia

 

"TRZEBA UCZYĆ SIĘ GRAĆ NIE OD TYCH CO ROBIĄ INSTRUMENTY,
ALE OD TYCH, KTÓRZY UMIEJĄ NA NICH GRAĆ"
                                                                                                                                                                 Galileusz

 

     Zamiast zastanawiać się dlaczego niektórzy ludzie osiągają większe sukcesy od innych są szczęśliwi, zdrowi, czują się i wyglądają młodo. Dowiedz się co zrobili by to osiągnąć i zrób dokładnie to samo, a osiągniesz takie same wyniki. Nazywamy to analogią do zamka szyfrowego. Jeśli dostaniesz skrzynię z zamkiem szyfrowym, a w niej będzie wszystko czego pragniesz z pewnością poprosisz o podanie szyfru, a gdy otrzymasz liczby zapytasz o ich odpowiednią kolejność, ponieważ wiesz, że jeśli wykonasz odpowiednie czynności we właściwej kolejności i we właściwy sposób otworzysz zamek.
Program Królów powstał by pomagać w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, żyć zdrowo i wyglądać młodo. Każdego dnia kilkaset osób w Polsce dzięki temu programowi osiąga sukces.
Jeśli konsekwentnie będziesz stosować Program Królów osiągniesz takie same wyniki.

 

Oto składniki naszego programu:


Program żywieniowy Królów

Podstawowy i najważniejszy składnik programu, to specjalistyczny program żywieniowy, który tydzień po tygodniu pokazuje w jaki sposób bez głodówek i jedząc bez ograniczeń, zgubią zbędne kilogramy.

Program oczyszczania organizmu

To drugi składnik, którego zastosowanie jest niezbędne, by odchudzanie było skuteczne i zdrowe. Specjalnie wyselekcjonowana mieszanka ziołowa dostępna w Gabinetach Rolletic nie tylko oczyszcza organizm, ale także aktywizuje wszystkie jego funkcje życiowe.

Masaż na urządzeniu Rolletic

Skuteczność, bezpieczeństwo i trwałość - to tylko niektóre z zalet urządzenia, które spełniło wyznaczone przez nas standardy i na trwałe wpisało się w nasz przepis. Pośród wielu przetestowanych urządzeń do tzw. rollmasażu tylko Rolletic spełnia nasze wysokie oczekiwania i dlatego tylko to urządzenie rekomendujemy i polecamy w naszych gabinetach.

Program wspomagania organizmu

To ostatnia część, która za pomocą naturalnych produktów uruchamia siły witalne naszego organizmu w celu eliminacji wszelkich chorób lub nieprawidłowości.

 

Program Królów stosowany jest w sieci gabinetów partnerskich Rolletic Polska.

 


Oferta