Polski English Deutsch

 Masaż studio


PICT0019new.jpg

 

"Daj sie wyrollować..."

 

     Rolletic to czeskie urządzenie do masażu o prostej konstrukcji i genialnym działaniu. Masując nasze ciało wzmacnia układ limfatyczny i wspomaga samoregulacje organizmu. Osoba masowana na Rolleticu może samodzielnie dostosowywać siłę masażu i jego intensywność do swoich możliwości, oraz indywidualnych predyspozycji. Aby mieć piękną sywetkę oprócz  wykonanego masażu trzeba spełnić jeszcze dwa warunki. Pierwszy z nich to dieta, drugi ? oczyszczenie organizmu za pomocą ziół lub suplementów przez nas polecanych. Masaż Rolletic ma ogromny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Nie tylko bezpośrednio oddziałuje na masowane partie ciała, ale rówież za pomocą stymulacji linii akupunkturowych w czasiie masowania stóp i dłoni pobudzane są odległe części i połączone z nimi organy wewnętrzne. Skuteczność działania Rolleticu jest trwała, ponieważ urządzenie nie usuwa wody z organizmu, lecz rozbija tkankę tłuszczową i pracuje nad komórkami tłuszczowymi. Kolejnym pozytywem masażu jest wyzwolenie wewnętrznych endomorfin, które wyciszają ból, powodują uczucie odprężenia i fizycznego dobra, tego rodzaju masaż mogą stosować wszyscy.  Jednak w skrajnych przypadkach i przy występowaniu określonych rodzajów schorzeń (nieleczone nadciąnienie, choroba nowotworowa, zaawansowana osteoporoza, padaczka, hemofilia, stany zapalne w organizmie) wymagana jest konsultacja medyczna.

 
     W naszym gabinecie posiadamy dwa urządzenia Rolletic. Masaże rozpoczynamy o różnych godzinach i dostosowujemy je do możliwości naszych klientów. Strój do masażu powinien składać się z T-shirta, leginsów lub spodni od dresu i skarpetek.

 
     Doskonale likwiduje objętość tkanki tłuszczowej na masowanych partiach ciała, szczególnie w okolicach: ud, brzucha i pośladków. świetnie kształtuje mięśnie łydek oraz modeluje całą sylwetkę. Jest skutecznym urządzeniem w walce z cellulitem.


 

cert009.jpg  cert001.jpg cert008.jpg cert006.jpg cert005.jpg cert003.jpgcert.jpgcert002.jpgcert004.jpgcert007.jpg


Oferta