Polski English Deutsch

Preparaty Dr Nona


 

zestaw dr nona.jpg

 

     Technologię produkcji firmy Dr Nona International Ltd. opracował zespół naukowców izraelskiej Kliniki LENOM, pod kierownictwem doktora nauk medycznych Nony Kuchiny. Na rynku produkty firmy pojawiły się po raz pierwszy w 1994 roku. Od tej chwili liczba osób korzystających i zadowolonych z produktu stale rośnie. Potwierdzeniem atrakcyjności i użyteczności preparatów Dr Nona jest ich szybko rosnąca sprzedaż.

 

     Kliniczną skuteczność produktów Dr Nona zbadało 14 uczelni medycznych i Ministerstwa Zdrowia: Izraela, USA, Japonii, Niemiec, Ukrainy, Rosji i Polski. Wyniki owych badań potwierdziły pozytywny wpływ preparatów na cały organizm, na przemianę materii oraz w leczeniu cukrzycy. Produkty okazały się również skuteczne w leczeniu chorób skórnych, układu krwionośnego, pokarmowego, kostnego a także nerwowego i układu ruchu.

 

     Podstawową bazą dla wszystkich produktów tworzy chroniony patentem kompleks bioorganomineralny, który dzięki specjalnej technologii łączy minerały z Morza Martwego, wysokiej jakości francuskie olejki eteryczne, ekstrakty roślinne bogate w biologicznie czyste i aktywne substancje oraz olejki aromaterapeutyczne. Kompleks bioorganomineralny posiada właściwości lecznicze i jest opatentowanym odkryciem Dr Nony Kuchiny.

     Do najbardziej rozpowszechnionych preparatów produkowanych przez firmę należą dwie grupy produktów:

Preparaty firmy Dr Nona:

Warto korzystać z produktów Dr Nona dlatego, że:

      Doświadczenia wykazały, że w badanych produktach nie występują składniki toksyczne (np. metale ciężkie, pestycydy).
 
     Preparaty kosmetyczne Dr Nona odpowiadają międzynarodowym normom pod względem mikrobiologicznym. Preparaty te produkowane są tylko i wyłącznie na bazie surowców naturalnego pochodzenia.
 
     Produkty Dr Nona wyprodukowane na bazie kompleksu bioorganomineralnego posiadają wartość pH zbliżoną do wartości normalnego naskórka (5,5), które są doskonale wchłaniane przez skórę, zachowują swoje właściwości kosmetyczne i terapeutyczne oraz wzbogacają organizm w potrzebne składniki odżywcze.


PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE PREPARATÓW DR NONY


Program antycellulitowy
 
Maseczka iłowa ciała

Maseczkę połączyć z wodą mineralną i doprowadził do konsystencji śmietany. Nakładał na skórę rękawiczką. Pozostawił na całą noc lub nakładał maseczkę na 12 godzin w ciągu dnia.

 
Balsam tonizujący

Nakładać rano po zmyciu maseczki iłowej do ciała. Posiada silne właściwości ujędrniające.

 
Sól

1 Łyżką soli rozpuścić w ½ litra wody mineralnej. Przygotowany roztwór wcierać w skórę. Najlepiej po kąpieli. Pozostawić do momentu wyschnięcia skóry.

 

dr nona.jpg


 

A oto efekty uzyskane przy zastosowaniu preparatów Dr Nona. Choroba skóry głowy, niezdiagnozowana przez lekarza dermatologa.

 

Zastosowane zostały następujące środki:

 Wszystkie te środki ze względu na poważną chorobę stosowane były codziennie. Kuracja trwała 7 tygodni do pełnego zagojenia, wyleczenia skóry, oraz pojawienia się pierwszych włosów.
Poniżej efekty kuracji udokumentowane są cotygodniowymi odstępami czasu.  Podkreślamy, 
iż leczona była kobieta w wieku 84 lat.1.jpg
2.jpg
4.jpg
8.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg

 


NASZ PRZESZKOLONY PERSONEL DOBIERZE PAŃSTWU ODPOWIEDNIE PREPARATY WEDŁUG POTRZEB !!!

  
DLA ZAINTERESOWANYCH DOSTĘPNE SĄ KATALOGI ZE WSZYSTKIMI PRODUKTAMI, ZAPRASZAMY DO NASZEGO GABINETU !!!

 

 

Więcej informacji o preparatach na stronie www.drnona.pl 

 

Oferta